Červen 2011

Jak se točí přestřelka? Koukni se zde

26. června 2011 v 17:59 | Mistr X |  Videa
Jako fanoušek natáčení filmů a seriálů se na ně koukám. Asi před dvěma týdny se v televizi Nova objevila přestřelka ve serialu ordinace v růživé zahradě. Koukněte se teda na malou reportář kterou připravila televize nova.


TV nova + Stávka? A co jako...

14. června 2011 v 20:09 | Mistr X |  Moje názory
Před pár minutami odvysílala televize Nova reportáž o blížící se stávce. Jako vždy vše moc dramatizuje. Jak se říká - novinářům jde jen o pořádnou pecku... Ale začíná to vypadat že se to vychyluje z daného kurzu. Proto přestává Vláda mít kontrolu nad lidmi. Jaký názor máte vy?

Co vlastně skrývá vesmír?

13. června 2011 v 17:29 | Mistr X |  Články
Co vlastně skrývá vesmír? Otázka, na kterou neumíme přesně odpovědět. Vesmír, je plný tajemství, kterou jednou možná odhalíme. Někteří lidé by tyto záhady chtěli rozluštit (jako třeba já ) ale zatím to není možné. Tato mise by trvala snad 50 let i víc... Ale některé tajemství už známe. Například že se ve vesmíru ukrývají černé díry. A je toho mnohem víc. Naše mléčná dráha je oproti jiným galaxiím jako nic. A ani tu nemáme celou odhalenou (se všemi tajemstvími). Ale vesmír má i své nebezpečí, které jednou zničí i naší planetu. A to jsou asteroidy!!! Jeden se blíží k nám. Podle vědců by mělo ke katastrově dojít v roce 2036. Čili pouhých 25 let od pohromy. Vesmír je plný tajemstvích které nikdy nerozluštíme!!!


Odkazy

11. června 2011 v 11:29 | Mistr X |  Odkazy
Zde máte výběr mích nejpoužívanějších odkazů na stránky kde píšu nebo se jen tak chodím dívat.

Jak Blogovat - Můj blog
Tema blog - Oblíbený blog
Sčítání - Můj blogu
Gormal - Oblíbený blog
Netibudka - Oblíbený blog
Srdce blogu - Oblíbený blog
Media blog - Oblíbený blog

Osud nezměníme...

11. června 2011 v 7:39 | Mistr X |  Články
Stroj času se podle mě nikdy nevynalezne. Protože lidstvo není schopno zacházet s časem. Ale i já nejsem vševědoucí. Možná za 1000 let se něco, co funguje, vynalezne. Ale myslím, že stroj času raději hned zničí. Stroj času se může vymknout kontrole a vysát celý vesmír. Něco podobného už vlastně je. Černá díra. Nikdo neví, co se stane, když do ní něco vleze. Může to být cokoliv. Já myslím, že nás černá díra přesune do minulosti třeba o jeden den zpět. (Ale zkoušet to nebudu) Právě v tom to je. Je strašně velké riziko, že se to nepovede. A navíc kdyby se to skutečně povedlo a fungoval by, je lepší nevědět tajemství, které bychom vědět neměli. Ale dejme tomu, že se podařilo překonat riziko a minulou větu. Jak jsem říkal. Lidstvo nemá zkušenosti s časem. Kdyby ho využili, nejspíš by se v čase ztratili. Je mnoho víc rizik. A pointa? Osud nezměníme!!!

Obrázek: Google